Magdalena Juszczyńska
Magdalena Juszczyńskatrener

Założycielka MILENIUM Klub Fitness, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz instruktor sportów siłowych. Uczestniczka licznych konwencji, szkoleń i warsztatów z zakresu treningu grupowego, siłowego, funkcjonalnego, a także dietetyki i suplementacji. Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim i dietetyki klinicznej w Poznaniu.

Jadwiga Grzesik
Jadwiga Grzesiktrener

Instruktor kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, jedynego przedstawiciela International Union of Kettlebell Lifting na Polskę. Biegaczka średnio i długodystansowa. Miłośniczka treningu funkcjonalnego, kalisteniki. Uczestniczka wielu szkoleń, seminariów, konwencji branży sportowej. W swoje liczne pasje sportowe wkłada całe serce oraz energię, którą stara się zarażać i motywować wszystkich wkoło.

Sebastian Kumor
Sebastian Kumortrener

Śmiga na rowerach, przerzuca tony kettli, łamie sztangi na pół. A robi to wszystko bo… bo kocha jeść, a najbardziej słodycze. Tak, tak Sebastian to wielki żarłok. Pewnie dlatego każdy trening, który robi, robi z pasją i wielkim zaangażowaniem. On na pewno was zmotywuje, by spalić jak najwięcej kalorii i móc bezkarnie grzeszyć.

Karina Romul - Kopeć
Karina Romul - Kopećtrener
Monika Nowicka
Monika Nowickagraphic designer/illustrator manager & recepcja

Uśmiechnięta i ogarnięta szefowa recepcji. Zdolna graficzka, autorka wszystkich reklam i całej oprawy graficznej MILENIUM Klub Fitness.

PąCZEK Portfolio