Szanowni Klubowicze, witamy Was w nowym roku i od razu zaczynamy od nieprzyjemnych spraw organizacyjnych.
Musimy trochę uporządkować zapisy przez aplikację Fitssay. Niestety część z Was zapisuje się spontanicznie na cały tydzień z góry, na prawie wszystkie możliwe treningi, po czym nie przychodzi wcale. Pamiętajcie, że blokujecie przez to miejsce dla kogoś, kto chciałby poćwiczyć. Dodatkowo, za KAŻDE Wasze kliknięcie w aplikacji, Fitssay pobiera od nas opłatę!
Zwracamy się więc do Was z ogromną prośbą – szanujcie siebie nawzajem i naszą pracę. Zapisujcie się tylko wtedy, gdy wiecie, że przyjdziecie. My wiemy, że bywają sytuacje losowe i nie zawsze jest czas na trening, ale często zdarza się, że prawie 50% zapisanych osób nie pojawia się za zajęciach!
Dlatego, chociaż nie lubimy takich rozwiązań, wprowadzamy kilka zasad dotyczących rezerwacji:
1. Rezerwację treningu można odwołać najpóźniej 2 godziny przed jego rozpoczęciem,
2. Nieodwołanie rezerwacji miejsca lub nieterminowe odwołanie powoduje:
     – skreślenie jednego miejsca w karnecie – w przypadku karnetów obejmujących określoną liczbę wejść,
     – utratę jednego dnia ważności karnetu – w przypadku karnetów OPEN,
3. W przypadku spóźnienia się na trening, Klient traci gwarancję miejsca w grupie pomimo rezerwacji, ponieważ jego miejsce mogło zostać udostępnione osobie z listy rezerwowej,
4. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć w przypadku niedostatecznej liczby zainteresowanych – minimum 5 osób.
Prosimy też osoby, które mają nieopłacony karnet z 2021 roku, o uregulowanie należności do 15/01/2022r. Po tym czasie będziemy zmuszeni zablokować konto na Fitssay do czasu rozliczenia się z Klubem.